Naujienos

UAB „PPI Group“ ir Lietuvos architektų sąjungos skelbtam uždaram vieno etapo daugiabučių gyvenamųjų namų komplekso Sodų g. 14, Vilniuje projekto konkursui pateikti 4 darbai, pranešė Architektų sąjunga.

Skaityti daugiau

NT vystymo bendrovė PPI GROUP pristato naują būsto įsigijimo finansavimo modelį savo vystomame NT projekte Pašilaičiuose. Tai – būsto nuoma su išsipirkimu, kuris suteikia naujų galimybių jauniems žmonėms įsigyti būstą “Amber City” gyvenvietėje.

Skaityti daugiau

Neišvystyta infrastruktūra ir neišspręstos automobilių stovėjimo problemos. Po tokių gyventojų priekaištų, adresuojamų sostinės Pašilaičių mikrorajonui, nusprendė netylėti ir NT plėtotojai. „Tikrieji Pašilaičiai – tai ne Perkūnkiemis, apie kurio problemas kalbama“, – sako modernaus ir šiuolaikiško projekto „Ambercity“ Pašilaičiuose atstovai.

Skaityti daugiau

Visuomenėje vyraujantis požiūris į vieno ar dviejų kambarių butą keičiasi: tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus gyventojai vis dažniau renkasi mažesnio ploto butus ne tik dėl patrauklesnių įsigijimo sąlygų, bet ir dėl galimybės gyventi arčiau miesto centro, teigia nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „PPI Group” direktorius Dominykas Jasilionis.

Skaityti daugiau

Nekilnojamojo turto (NT) valdymo ir plėtros bendrovė „PPI GROUP“ užbaigė daugiau nei dvejus metus plėtotą gyvenvietę „Naujamiesčio alėja“. Gyvenvietėje iš viso pastatyti 178 butai, o investicijos į projektą siekė apie 8.5 mln. Eur.

Skaityti daugiau

Gegužės 26 d., penktadienį, PPI GROUP sukvietė visus Ambercity gyventojus švęsti tarptautinę kaimynų dieną.

Skaityti daugiau

Nors Naujamiesčio pavadinimas simbolizuoja „naują miestą“, iš tikrųjų šis rajonas buvo suprojektuotas dar XIX a. antroje pusėje ir jo vardas kilęs iš caro Rusijos laikų pavadinimo „Novyj gorod". Tiesa, anksčiau Naujamiesčio rajonas atrodė visai kitaip. Vietoj dabartinių madingų loftų ar prabangių daugiabučių veikė grąžtų (Birželio 23-iosios g.), kartoninių dėžių, radijo imtuvų (Švitrigailos g.), karinės pramonės (T. Ševčenkos g. 16), kojinių (“Sparta”), tabako (Aguonų g.) fabrikai ir gamyklos. Dabar rajonas neatpažįstamai atsinaujina ir vis dažniau tampa vilniečių traukos centru.

Skaityti daugiau

„Lietuvoje dauguma naujos statybos butų parduodama su daline apdaila, tačiau visos apdailos poreikis po truputį auga. Pavasarį nusprendėme pasiūlyti savo klientams ekspozicinių butų su visa apdaila ir baldais, todėl tam pasirinkome „Ikea“ siūlomą paslaugą.

Skaityti daugiau