Visorių septintukas
Sekite naujienas

JAU GREITAI!

„Visorių septintukas“ – tai centrinėje Visorių rajono dalyje, Visorių parko apsuptyje plėtojamas išskirtinis 7 dvibučių namų projektas. Šiuos namus supa aplinka, kurioje susiduria gamtos žavesys ir miestietiško gyvenimo dinamika. Projektas mylintiems gamtą, bet nenorintiems nutolti nuo miesto ritmo. Čia netrukdys miesto ar automobilių šurmulys, vaikai galės žaisti saugiai, o jūs džiaugsitės švaraus oro gaiva mieste.

Modernaus stiliaus namai suprojektuoti maksimaliai išsaugant gyventojų privatumą, saugią ir patogią aplinką bei visišką ramybę miško apsuptyje. Namai išsidėstę unikalioje vietoje, kurią supa Visorių parkas. Dideli vitrininiai langai leidžia stebėti gamtos grožį skirtingais metų laikais. Ši gyvenvietė yra įsikūrusi pačiame mieste, nutolusi nuo miesto centro vos 8 km atstumu.

Projekte siūlomi 116, 125 ir 131 kv.m. dvibučiai namai. Kiekvienas namas turi savo žaliuojantį erdvų kiemą su 13 kv.m. terasa bei erdvią aikštele dviems automobiliams prie namo. Tai A++ energetinės klasės reikalavimus atitinkantys namai – kokybiškas, tvarus ir ekonomiškas būstas.

 •  

  Funkcionalus išplanavimas

 •  

  Saugi aplinka

 •  

  A++energetinė klasė

 •  

  Miesto komunikacijos

Ieva Rimaitė
Susisiekite su mumis

Pardavėjo kontaktai

Ieva Rimaitė


Telefonas : +370 675 95609