Naujienos

 NT vystymo bendrovė PPI GROUP pristato naują būsto įsigijimo finansavimo modelį savo vystomame NT projekte Pašilaičiuose. Tai – būsto nuoma su išsipirkimu, kuris suteikia naujų galimybių jauniems žmonėms įsigyti būstą “Amber City” gyvenvietėje.

Būsto nuoma su išsipirkimu – tai galimybė išsirinkus naują būstą su pilna arba daline apdaila, jame apsigyventi iš karto ir jo pirkimą atidėti iki dviejų metų. Per šį laikotarpį, mokant nuomos mokestį susidaro galimybė ne tik padengti pradinį įnašą, bet ir buto apdailos darbų išlaidas.  

Įsigydamas būstą pirkėjas gali rinktis apdailą iš dviejų siūlomų variantų – “Skandinaviško jaukumo” arba “Modernios klasikos”, kuriuos bendrovė pagal pageidavimą gali įrengti ECO arba PREMIUM medžiagomis.

Pasirašant buto nuomos su išsipirkimu sutartį sumokamas 3 mėnesių depozitas ir 1 mėnesio nuomos mokestis. Nuomos mokestis apskaičiuojamas padauginus išsirinkto buto vertę iš 15 % ir išdalinus 24 mėnesiams. Visos sumokėtos įmokos po 24 mėnesių yra užskaitomos kaip pradinis įnašas ir tada einama į banką bei tvirtinama pirkimo-pardavimo sutartis pas notarą.

Norint įsigyti butą be pradinio įnašo, reikia gauti banko pažymą. Ją nemokamai išduoda LUMINOR bankas.

Šiuo metu PPI GROUP sudaro galimybę naudotis šią paslauga renkantis butus pirmuose aukštuose “Amber City” projekte.