Naujienos

Nekilnojamojo turto (NT) valdymo ir plėtros bendrovė „PPI GROUP“ užbaigė daugiau nei dvejus metus plėtotą gyvenvietę „Naujamiesčio alėja“. Gyvenvietėje iš viso pastatyti 178 butai, o investicijos į projektą siekė apie 8.5 mln. Eur.

 

Bendrovė skelbia užbaigusi paskutinį gyvenvietės statybos etapą. Gyvenamųjų namų kvartalas „Naujamiesčio alėja“ išplėtotas Vilniuje, Savanorių pr. ir Žemaitės g. sankirtoje.

Naujuosiuose 7 ir 9 aukštų daugiabučiuose galima rinktis nuo 28 iki 80 kv. m. ploto vieno, dviejų, trijų ar keturių kambarių butus. Klientui pageidaujant, projekto plėtotojas gali pasirūpinti ir buto pilna apdaila. Yra galimybė įsigyti ir jau įrengtą butą su virtuvės baldais ir buitine technika. Projekte numatyta daugiau nei 178 stovėjimo vietų automobiliams.

Butų kaina projekte – svyruoja nuo 1.450 Eur už kv. m. iki 1.900 Eur už kv.m. priklausomai nuo buto aukšto, langų orientacijos ir vaizdo pro juos.

Anot „PPI GROUP“ direktoriaus Dominyko Jasilionio, projekte parduota arba rezervuota apie 80% visų butų.

„Plėtodami  gyvenvietę, pagrindinį dėmesį skyrėme šeimų ir jaunų žmonių, ieškančių būsto arčiau miesto centro, poreikiams. Dideli dėmesį skyrėme projektuodami racionalius butų išplanavimus bei didindami jų įvairovę. Siekdami užtikrinti maksimalų gyventojų privatumą ir gyvenimo kokybę visuose butuose įrengime beveik 6 kv.m. tamsinto stiklo balkonus su sienelėmis, Pasirūpinome vidinių daugiabučių kiemų saugumu – teritorija yra aptverta, įrengtos stebėjimo kameros“, – dėsto „PPI Group“ direktorius.

 

„Labai džiaugėmės, jog šalia „Naujamiesčio alėjos“ Vilniaus miesto savivaldybė planuoja kurti naują, gyventojams patrauklią laisvalaikio zoną – Savanorių prospekto skverą. Mūsų gyvenvietė jau dabar yra apsupta žalumos, atokiau nuo judrių miesto gatvių, o ateityje dar labiau tvarkysis.”, – dalinasi įspūdžiais D. Jasilionis. „Pro naujų butų langus atsiveria vaizdai į atnaujintą stadioną, apsodintus vaikų darželius arba į Savanorių skvere esantį prieš kelis dešimtmečius gyventojų sodintą obelų sodą.” – pažymėjo pašnekovas