Naujienos

Neišvystyta infrastruktūra ir neišspręstos automobilių stovėjimo problemos. Po tokių gyventojų priekaištų, adresuojamų sostinės Pašilaičių mikrorajonui, nusprendė netylėti ir NT plėtotojai. „Tikrieji Pašilaičiai – tai ne Perkūnkiemis, apie kurio problemas kalbama“, – sako modernaus ir šiuolaikiško projekto „Ambercity“ Pašilaičiuose atstovai.

Skaityti daugiau

Visuomenėje vyraujantis požiūris į vieno ar dviejų kambarių butą keičiasi: tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus gyventojai vis dažniau renkasi mažesnio ploto butus ne tik dėl patrauklesnių įsigijimo sąlygų, bet ir dėl galimybės gyventi arčiau miesto centro, teigia nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „PPI Group” direktorius Dominykas Jasilionis.

Skaityti daugiau

Nekilnojamojo turto (NT) valdymo ir plėtros bendrovė „PPI GROUP“ užbaigė daugiau nei dvejus metus plėtotą gyvenvietę „Naujamiesčio alėja“. Gyvenvietėje iš viso pastatyti 178 butai, o investicijos į projektą siekė apie 8.5 mln. Eur.

Skaityti daugiau

Šalia "Naujamiesčio alėjos" Vilniaus miesto savivaldybė planuoja kurti naują, gyventojams patrauklią laisvalaikio zoną – Savanorių prospekto skverą. Tai yra teritorija ties Savanorių prospektu, greta Savanorių pr. 42, 36, 44, 48 pastatų.

Skaityti daugiau

Gegužės 26 d., penktadienį, PPI GROUP sukvietė visus Ambercity gyventojus švęsti tarptautinę kaimynų dieną.

Skaityti daugiau

Gyvenkite žaliausioje Naujamiesčio dalyje! Galutinis projekto statybų užbaigimas ir aplinkos sutvarkymas – šį rugsėjį.

Skaityti daugiau

2016 m. pavasarį savo klientams „Ambercity“ projekte pradėjome siūlyti ekspozicinius butus su visa apdaila ir baldais, kuriuos mums apstatyti padėjo IKEA dizaineriai.

Skaityti daugiau

NT plėtros UAB “PPI Group” pradeda paskutinįjį gyvenvietės “Ambercity” statybos etapą Pašilaičiuose. Bendrovė ketina pastatyti du daugiabučius, kuriuose iš viso pirkėjams bus pasiūlyti 232 funkcionalaus planavimo butai.

Skaityti daugiau