Naujienos

Nekilnojamojo turto (NT) valdymo ir plėtros bendrovė „PPI GROUP“ užbaigė daugiau nei dvejus metus plėtotą gyvenvietę „Naujamiesčio alėja“. Gyvenvietėje iš viso pastatyti 178 butai, o investicijos į projektą siekė apie 8.5 mln. Eur.

Skaityti daugiau

Šalia "Naujamiesčio alėjos" Vilniaus miesto savivaldybė planuoja kurti naują, gyventojams patrauklią laisvalaikio zoną – Savanorių prospekto skverą. Tai yra teritorija ties Savanorių prospektu, greta Savanorių pr. 42, 36, 44, 48 pastatų.

Skaityti daugiau

Gegužės 26 d., penktadienį, PPI GROUP sukvietė visus Ambercity gyventojus švęsti tarptautinę kaimynų dieną.

Skaityti daugiau

Gyvenkite žaliausioje Naujamiesčio dalyje! Galutinis projekto statybų užbaigimas ir aplinkos sutvarkymas – šį rugsėjį.

Skaityti daugiau

2016 m. pavasarį savo klientams „Ambercity“ projekte pradėjome siūlyti ekspozicinius butus su visa apdaila ir baldais, kuriuos mums apstatyti padėjo IKEA dizaineriai.

Skaityti daugiau

NT plėtros UAB “PPI Group” pradeda paskutinįjį gyvenvietės “Ambercity” statybos etapą Pašilaičiuose. Bendrovė ketina pastatyti du daugiabučius, kuriuose iš viso pirkėjams bus pasiūlyti 232 funkcionalaus planavimo butai.

Skaityti daugiau

Nors Naujamiesčio pavadinimas simbolizuoja „naują miestą“, iš tikrųjų šis rajonas buvo suprojektuotas dar XIX a. antroje pusėje ir jo vardas kilęs iš caro Rusijos laikų pavadinimo „Novyj gorod". Tiesa, anksčiau Naujamiesčio rajonas atrodė visai kitaip. Vietoj dabartinių madingų loftų ar prabangių daugiabučių veikė grąžtų (Birželio 23-iosios g.), kartoninių dėžių, radijo imtuvų (Švitrigailos g.), karinės pramonės (T. Ševčenkos g. 16), kojinių (“Sparta”), tabako (Aguonų g.) fabrikai ir gamyklos. Dabar rajonas neatpažįstamai atsinaujina ir vis dažniau tampa vilniečių traukos centru.

Skaityti daugiau

„Lietuvoje dauguma naujos statybos butų parduodama su daline apdaila, tačiau visos apdailos poreikis po truputį auga. Pavasarį nusprendėme pasiūlyti savo klientams ekspozicinių butų su visa apdaila ir baldais, todėl tam pasirinkome „Ikea“ siūlomą paslaugą.

Skaityti daugiau